Pratelná dámská NANO rouška

(Hodnocení: 8)

Dámská nano rouška je tvořena z krycí a filtrační vrstvy. Krycí vrstva je vyrobena z hypoalergenní bavlny. Filtrační vrstva je z pleteniny nanoAg® s nano částicemi stříbra. Dámské nano roušky můžete používat opakovaně. NanoAg® neztrácí své vlastnosti ani po 900 vypráních. Antibakteriální vlastnosti a zdravotní nezávadnost nanoAg® je podložena atesty. Výrobce je nositelem České kvality –  Czech Made.

Dámské nano roušky jsou přibližně o 0,5 cm menší z každé strany než roušky pánské.

AG ochrana, nano technologie vláken pratelné na 30 stupnu
Doprava zdarma při objednávce nad 600 Kč!

Uvádíme skutečné skladové zásoby. Odesíláme každý pracovní den.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Popis

Chraňte sebe i své okolí

Rouška po nasazení funguje jako bariérová ochrana. Vdechovaný vzduch je filtrován hned 2x. Přes bavlněnou krycí vrstvu a následně přes pleteninu nanoAg® s nanočásticemi stříbra. Hlavním posláním pratelných nano roušek je ochrana před kapénkami, na kterých mohou bakterie a viry cestovat.  Snižují tak možnost nakažení vás i lidí ve vašem okolí. Použití roušky je vhodné při kontaktu se seniory a dalšími osobami z rizikových skupin.

Používejte nano roušky opakovaně

Nano rouška je pratelná a opakovaně použitelná, čímž se odlišuje od jednorázových roušek. Rouška je šitá z nano pleteniny a prádlové bavlny. Tyto materiály lze šetrně a opakovaně prát v rukách při teplotě 30 °C a žehlit při nižších žehlicích stupních. Účinnost filtrační vrstvy se praním nesnižuje, pleteninu nanoAg® je možné vyprat až 900 krát bez ztráty antibakteriálního účinku.

Filtrační vrstva nanoAg®

Spodní filtrační vrstva roušky je tvořena speciálním materiálem (pleteninou) nanoAg® s obsahem nanočástic stříbra. Tato vrstva obsahuje drážky, díky kterým se zlepšuje propustnost a odvádění vlhkosti. Materiál má fresh efekt, vlhkost je rozváděna rovnoměrně po povrchu, díky čemuž je rouška dlouhodobě nositelná. Antibakteriální účinek nanoAg® byl potvrzen zkouškou, kterou provedl Státní veterinární ústav Olomouc. Je certifikován na bakterie Staphylococcus aureus a Klebsiella pneumoniae.

Ušito v ČR z kvalitních materiálů

Rouška je ušita z prodyšné 100% bavlny a nano pleteniny nanoAg®. Výrobce dbal na každý detail. Použitá bavlna je hypoalergenní a testována na obsah škodlivých látek nezávislou akreditovanou zkušebnou. Roušky jsou ušity v ČR. Nitě a gumy jsou české výroby, pletenina s nanoAg® je taktéž českého původu. Výrobce, společnost Eva prádlo, je nositelem značky Česká kvalita.

Nošení a údržba

Před prvním použitím doporučujeme roušku vyprat či vyžehlit. V případě potřeby si nasaďte roušku tak, aby vám dobře seděla. Roušku je dobré nosit všude tam, kde se pohybuje větší množství lidí a v uzavřených prostorách. Roušku je také vhodné používat při kontaktu se seniory a dalšími ohroženými skupinami osob. Po té, co si roušku sundáte, uložte ji do uzavíratelného obalu (sáčku). Pro zamezení kontaminace si roušku znovu nasaďte až po vyprání a vyžehlení. Pokud ji však využíváte především pro ochranu svého okolí, můžete si ji opět nasadit.

Další informace

Počet kusů v balení:

1

Krycí vrstva:

100% hypoalergenní bavlna, testována akreditovanou zkušebnou.

Filtrační vrstva:

Antibakteriální nano pletenina s membránou nanoAg®

8 recenzí Pratelná dámská NANO rouška

 1. Adam P.

  Roušky se velmi pohodlně nosí. Dobře přiléhají. Na první pohled vypadají jako normalní látkové roušky, ale to je tím, že bílá nano vrstva je z vnitřní strany.

 2. Pavlína S.

  Přišly mi roušky s růžovým a modrobílým květinovým vzorem, obě moc hezké. Pečlivě ušité, od nikud netrčí žádné nitě.

 3. Jana Z. (ověřený vlastník)

  Včasná dodávka, roušky přiléhají a dobře padnou. Děkuji.

 4. Irena F. (ověřený vlastník)

  Spokojenost, dobře sedí, pečlivě ušité, pěkné vzory.

 5. Barbora (ověřený vlastník)

  Roušky jsou naprosto perfektní, dobře sedí i dětem. Rychlé a vstřícné jednání.

 6. Andrea

  Roušky skvěle padnou, dobře drží i dětem. V této roušce se mi velice dobře dýchá, je prodyšná, velká spokojenost.

 7. gabriela (ověřený vlastník)

  Roušky jsou moc příjemné.Maximální vstřícnost zákazníkum.

 8. Pavlína Obrovská (ověřený vlastník)

  Roušky dorazily obratem. Jsou velmi příjemné a perfektně sedí. Jen jsme si musely s kolegyní prodloužit gumičky. Jsou krátké. Uvažovala jsem i o pánské velikosti, ale tam není žádný výběr v barvách / vzorech , tak raději příště zase prodloužím 😉
  Každopádně se servisem i provedením veliká spokojenost.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Content missing