Pratelná dětská NANO rouška

(Hodnocení: 2)

Dětské nano roušky jsou rozměrově nejmenší v naší nabídce. Rouška se skládá z hypoalergenní bavlny a filtrační vrstvy z pleteniny NanoAg® s nano částicemi stříbra. Antibakteriální vlastnosti a zdravotní nezávadnost NanoAg® je podložena atesty. Roušky jsou opakovaně použitelné, nano materiál si zachovává své vlastnosti až 900 vyprání. Výrobce je nositelem České kvality –  Czech Made.

Dětské nano roušky jsou určeny do přibližně 12 let, záleží na proporcích obličeje. Jsou o přibližně o 0,5 cm menší z každé strany než roušky dámské.

AG ochrana, nano technologie vláken pratelné na 30 stupnu
Doprava zdarma při objednávce nad 600 Kč!

Uvádíme skutečné skladové zásoby. Odesíláme každý pracovní den.

245 

Bílá s krajkovou kresbou
Bílá s kresbami rostlin
Bílá s nápisem a srdíčky
Bílá skica modré květy
Fialová s drobnými květy
Ježečci
Karo 15
Meruňková s růžemi
Modrá geometrie
Modrá orchidej kresba
Modrá poupátka
Modrá s jezevčíky
Modrá s modrými růžemi
Modré karo 200
Oranžová geometrie
Orchidea
Ovečky
Růžová orchidej kresba
Šedá s červenými a bílými puntíky
Šedá s obálkami a srdíčky
sladká koťátka
Sloni
Světle růžová
Sytě růžová
Tmavě modrá s květy a puntíky
Tukani
Žluté karo 17
Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie: ,

Popis

Chraňte sebe i své okolí

Rouška po nasazení funguje jako bariérová ochrana. Vdechovaný vzduch je filtrován hned 2x. Přes bavlněnou krycí vrstvu a následně přes pleteninu nanoAg® s nanočásticemi stříbra. Hlavním posláním pratelných nano roušek je ochrana před kapénkami, na kterých mohou bakterie a viry cestovat.  Snižuje tak možnost nakažení vás i lidí ve vašem okolí. Použití roušky je vhodné při kontaktu se seniory a dalšími osobami z rizikových skupin.

Používejte nano roušky opakovaně

Nano rouška je pratelná a opakovaně použitelná, čímž se odlišuje od jednorázových roušek. Rouška je šitá z nano pleteniny a prádlové bavlny. Tyto materiály lze šetrně a opakovaně prát v rukách při teplotě 30 °C a žehlit při nižších žehlicích stupních. Účinnost filtrační vrstvy se praním nesnižuje, pleteninu nanoAg® je možné vyprat až 900 krát bez ztráty antibakteriálního účinku.

Filtrační vrstva nanoAg®

Spodní filtrační vrstva roušky je tvořena speciálním materiálem (pleteninou) nanoAg® s obsahem nanočástic stříbra. Tato vrstva obsahuje drážky, díky kterým se zlepšuje propustnost a odvádění vlhkosti. Materiál má fresh efekt, vlhkost je rozváděna rovnoměrně po povrchu, díky čemuž je rouška dlouhodobě nositelná. Antibakteriální účinek nanoAg® byl potvrzen zkouškou, kterou provedl Státní veterinární ústav Olomouc. Je certifikován na bakterie Staphylococcus aureus a Klebsiella pneumoniae.

Ušito v ČR z kvalitních materiálů

Rouška je ušita z prodyšné 100% bavlny a nano pleteniny nanoAg®. Výrobce dbal na každý detail. Použitá bavlna je hypoalergenní a testována na obsah škodlivých látek nezávislou akreditovanou zkušebnou. Roušky jsou ušity v ČR. Nitě a gumy jsou české výroby, pletenina s nanoAg® je taktéž českého původu. Výrobce, společnost Eva prádlo, je nositelem značky Česká kvalita.

Nošení a údržba

Před prvním použitím doporučujeme roušku vyprat či vyžehlit. V případě potřeby si nasaďte roušku tak, aby vám dobře seděla. Roušku je dobré nosit všude tam, kde se pohybuje větší množství lidí a v uzavřených prostorách. Roušku je také vhodné používat při kontaktu se seniory a dalšími ohroženými skupinami osob. Po té, co si roušku sundáte, uložte ji do uzavíratelného obalu (sáčku). Pro zamezení kontaminace si roušku znovu nasaďte až po vyprání a vyžehlení. Pokud ji však využíváte především pro ochranu svého okolí, můžete si ji opět nasadit.

Další informace

Počet kusů v balení:

1

Krycí vrstva:

100% hypoalergenní bavlna, testována akreditovanou zkušebnou.

Filtrační vrstva:

3D Antibakteriální nano pletenina s membránou nanoAg® se zvýšeným obsahem stříbra.

2 recenze Pratelná dětská NANO rouška

  1. Iva K.

    Spokojenost, roušky synovi dobře sedí (9 let). Jsou menší než dospělácké, ale jinak jsou ušité stejně.

  2. Petra (ověřený vlastník)

    Velmi pěkně ušité, dobře padnoucí tvar, materiál je měkký a příjemný. Dcera má 8let, je spíš drobná, rouška jí padne akorát. Starší dcera – 11let potřebuje už dámskou.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Content missing