Pratelná NANO rouška De Luxe

(Hodnocení: 3)

Nano pletenina nanoAg® v rouškách De Luxe obsahuje vyšší obsah stříbra, díky čemuž může být tenčí při zachování srovnatelných antibakteriálních vlastností. Navíc je zvlněná (3D), díky čemuž skvěle odvádí vlhkost po povrchu celé roušky. Je ideální pro pohodlné dlouhodobé nošení.

NANO roušky De Luxe jsou díky kvalitním materiálům a elegantním barvám vhodné do práce, na jednání, různé společenské události. Snadno je sladíte s téměř jakýmkoliv outfitem.
Výrobce roušek, společnost EVA prádlo, je nositelem České kvality –  Czech Made. Rouška byla ušita v ČR a filtrační nano vrstva pochází taktéž od českého výrobce.
Barva nanoAg® je u dříve ušitých roušek šedá, a u novějších bílá. Jedná se o stejný materiál, se stejnými vlastnostmi. Liší se pouze barvou.

AG ochrana, nano technologie vláken pratelné na 30 stupnu
Doprava zdarma při objednávce nad 600 Kč!

Uvádíme skutečné skladové zásoby. Odesíláme každý pracovní den.
Nano roušky De Luxe nyní nebude možné krátkodobě objednávat na objednávku (čekáme na dodání materiálu). Uvedené množství jsou skladem ihned k odeslání.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Chraňte sebe i své okolí

Rouška po nasazení funguje jako bariérová ochrana. Vdechovaný vzduch je filtrován přes speciální nanomateriál s obsahem stříbra. Na rozdíl od respirátorů jsou naše nano roušky pratelné a opakovatelně použitelné. Rouška vás však může ochránit před kapénkami, na kterých viry cestují. Snižuje tak možnost nakažení. Použití roušky je vhodné při kontaktu se seniory a dalšími osobami z rizikových skupin.

Používejte nano roušky opakovaně

Nano rouška je pratelná a opakovaně použitelná, čímž se odlišuje od jednorázových roušek. Pokud si pořídíte několik pratelných nanoroušek, máte jistotu, že máte dostatečnou zásobu pro sebe a své blízké. Nošení pratelných roušek je navíc ekologické. Rouška je šitá z nano pleteniny a prádlové bavlny. Tyto materiály lze šetrně a opakovaně prát v rukách při teplotě 30 °C a žehlit při nižších žehlicích stupních. Pro praní doporučujeme použít antibakteriální prášek bez chloru (např. Sanytol). Účinnost filtrační vrstvy se praním nesnižuje, pleteninu nanoAg® je možné vyprat až 900 krát bez ztráty antibakteriálního účinku.

Filtrační vrstva nanoAg®

Spodní filtrační vrstva roušky je tvořena speciálním materiálem (pleteninou) nanoAg® s obsahem nano částic stříbra. Tato vrstva obsahuje drážky, díky kterým se zlepšuje propustnost a odvádění vlhkosti. Materiál má fresh efekt, vlhkost je rozváděna rovnoměrně po povrchu, díky čemuž je rouška dlouhodobě nositelná. Antibakteriální účinek nanoAg® byl potvrzen zkouškou, kterou provedl Státní veterinární ústav Olomouc. Je certifikován na bakterie Staphylococcus aureus a Klebsiella pneumoniae. Barva nanoAg® je u dříve ušitých roušek šedá, a u novějších bílá. Jedná se o stejný materiál, se stejnými vlastnostmi. Liší se pouze barvou.

Ušito v ČR z kvalitních materiálů

Rouška je ušita z prodyšné 100% bavlny a pleteniny s nanoAg® sloužící jako filtr. Výrobce dbal na každý detail. Použitá bavlna je hypoalergenní a testována na obsah škodlivých látek nezávislou akreditovanou zkušebnou. Roušky jsou ušity v ČR. Nitě a gumy jsou české výroby, pletenina s nanoAg® je taktéž českého původu. Výrobce Eva prádlo je nositelem značky Česká kvalita.

Nošení a údržba

Před prvním použitím doporučujeme roušku vyprat či vyžehlit. Než odejdete z domu, nasaďte si roušku tak, aby vám dobře seděla. Roušku je dobré nosit všude tam, kde se pohybuje větší množství lidí, tedy v ulicích, na náměstích, obchodech, nákupních centrech, veřejných dopravních prostředcích, v nemocnicích, čekárnách lékařů apod. Roušku je také vhodné používat při kontaktu se seniory a dalšími ohroženými skupinami osob. Po té, co si roušku sundáte, uložte ji do uzavíratelného obalu (sáčku). Pro zamezení kontaminace si roušku znovu nasaďte až po vyprání a vyžehlení. Pokud ji však využíváte především pro ochranu svého okolí, můžete si ji opět nasadit.

Další informace

Počet kusů v balení:

1

Krycí vrstva:

100% hypoalergenní bavlna, testována akreditovanou zkušebnou.

Filtrační vrstva:

3D Antibakteriální nano pletenina s membránou nanoAg® se zvýšeným obsahem stříbra.

Velikost

Dámská S-L, Dětská XS, Pánská XL

3 recenze Pratelná NANO rouška De Luxe

 1. Adam L.

  S rouškou jsem moc spokojený, dobře se přes ni dýchá a je solidně ušitá.

 2. Kateřina M. (ověřený vlastník)

  Roušky jsou pečlivě ušité, příjemný materiál. Netuším, jestli mám extra široký obličej, ale musím si k zakoupeným dámským rouškám přišít delší gumičky, jinak mě při nasazení na obličej šev roušky „škrábe“ na ústech. Ovšem výborně sedí mé 9leté dceři…

  • ceskarouska.cz

   Děkujeme za krásné hodnocení. Je nám moc líto, že Vám rouška velikostně nevyhovuje. Bohužel není možné se střihem a rozměry roušky trefit na každý obličej. Většině uživatelů však velikost vyhovuje. Pokud máte širší obličej, možná by Vám lépe vyhovovala pánská velikost.

 3. Šárka

  Naprostá spokojenost, nečekala jsem že roušky budou tak hodně příjemné a prodyšné. Za mě opravdu skvěle odvedená práce.

  • ceskarouska.cz (ověřený vlastník)

   Děkujeme, takové hodnocení nám v dnešních hektických dnech hned zvedlo náladu!

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Content missing