Pratelná NANO rouška De Luxe PLUS

Novinka v naší nabídce pro nejnáročnější. Od standardních roušek De Luxe se odlišují použitím ještě sofistikovanějšího druhu nanoAg®.
Oproti rouškám De Luxe vám modely PLUS navíc poskytnou:

  • 3 vrstvy pro lepší filtraci. Materiál nanoAg® je u těchto roušek z vrchní strany pokryt další tenkou vrstvou.
  • Lepší odvod vlhka a snadnější dýchání. Materiál je ještě více strukturovaný (zvlněný).
  • Ze všech roušek v naší nabídce obsahují největší množství nano částic stříbra.

Nano pletenina nanoAg® je certifikována jako zdravotně nezávadná a antibakteriální. Odráží od svého povrchu UV, díky čemuž je v roušce méně horko.

Výrobce roušek, společnost EVA prádlo, je nositelem České kvality –  Czech Made. Rouška byla ušita v ČR a filtrační nano vrstva pochází taktéž od českého výrobce.

AG ochrana, nano technologie vláken pratelné na 30 stupnu
Doprava zdarma při objednávce nad 600 Kč!

Uvádíme skutečné skladové zásoby. Odesíláme každý pracovní den.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Chraňte sebe i své okolí

Rouška po nasazení funguje jako bariérová ochrana. Vdechovaný vzduch je filtrován přes speciální pleteninu s obsahem nano částic stříbra. Na rozdíl od respirátorů na jedno použití, které jsou vhodné v případě potřeby vysoké úrovně ochrany,  jsou naše nano roušky pratelné a opakovatelně použitelné. Rouška vás však může ochránit před kapénkami, na kterých viry cestují. Snižuje tak možnost nakažení. Použití roušky je vhodné při kontaktu se seniory a dalšími osobami z rizikových skupin.

Používejte nano roušky opakovaně

Nano rouška je pratelná a opakovaně použitelná, čímž se odlišuje od jednorázových roušek. Pokud si pořídíte několik pratelných nanoroušek, máte jistotu, že máte dostatečnou zásobu pro sebe a své blízké. Nošení pratelných roušek je navíc ekologické. Rouška je šitá z nano pleteniny a prádlové bavlny. Tyto materiály lze šetrně a opakovaně prát v rukách při teplotě 30 °C a žehlit při nižších žehlicích stupních. Pro praní doporučujeme použít antibakteriální prášek bez chloru (např. Sanytol). Účinnost filtrační vrstvy se praním nesnižuje, pleteninu nanoAg® je možné vyprat až 900 krát bez ztráty antibakteriálního účinku.

Filtrační vrstva nanoAg®

Spodní filtrační vrstva roušky je tvořena speciálním materiálem (pleteninou) nanoAg® s obsahem nano částic stříbra. Tato vrstva obsahuje drážky, díky kterým se zlepšuje propustnost a odvádění vlhkosti. Materiál má fresh efekt, vlhkost je rozváděna rovnoměrně po povrchu, díky čemuž je rouška dlouhodobě nositelná. Antibakteriální účinek nanoAg® byl potvrzen zkouškou, kterou provedl Státní veterinární ústav Olomouc. Je certifikován na bakterie Staphylococcus aureus a Klebsiella pneumoniae. Barva nanoAg® je u dříve ušitých roušek šedá, a u novějších bílá. Jedná se o stejný materiál, se stejnými vlastnostmi. Liší se pouze barvou.

Ušito v ČR z kvalitních materiálů

Rouška je ušita z prodyšné 100% bavlny a pleteniny s nanoAg®. Výrobce dbal na každý detail. Použitá bavlna je hypoalergenní a testována na obsah škodlivých látek nezávislou akreditovanou zkušebnou. Roušky jsou ušity v ČR. Nitě a gumy jsou české výroby, pletenina s nanoAg® je taktéž českého původu. Výrobce Eva prádlo je nositelem značky Česká kvalita.

Nošení a údržba

Před prvním použitím doporučujeme roušku vyprat či vyžehlit. Než odejdete z domu, nasaďte si roušku tak, aby vám dobře seděla. Roušku je dobré nosit všude tam, kde se pohybuje větší množství lidí, tedy v ulicích, na náměstích, obchodech, nákupních centrech, veřejných dopravních prostředcích, v nemocnicích, čekárnách lékařů apod. Roušku je také vhodné používat při kontaktu se seniory a dalšími ohroženými skupinami osob. Po té, co si roušku sundáte, uložte ji do uzavíratelného obalu (sáčku). Pro zamezení kontaminace si roušku znovu nasaďte až po vyprání a vyžehlení. Pokud ji však využíváte především pro ochranu svého okolí, můžete si ji opět nasadit.

Další informace

Počet kusů v balení:

1

Krycí vrstva:

100% hypoalergenní bavlna, testována akreditovanou zkušebnou.

Filtrační vrstva:

3D Antibakteriální nano pletenina s membránou nanoAg® se zvýšeným obsahem stříbra.

Velikost

Dámská S-L, Dětská XS, Pánská XL

De Luxe PLUS

Černá, Červená, Ocelově šedá, Oranžová, Starorůžová, Světle modrá, Tmavě modrá, Tyrkysová

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Pratelná NANO rouška De Luxe PLUS”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Content missing